معرفی شرکت - روناکی

Go to content

Main menu:

معرفی شرکت

شرکت فرا هوشمند سازان رایمند، با هدف طراحی و توسعه سیستم های هوشمند الکترونیکی پا به عرصه گذاشت و با تکیه بر توانمندی های داخلی و نیروهای مجرب در حوزه های هوشمند سازی و توسعه سیستم های هوشمند الکترونیکی گامی هر چند کوچک در این راستا برداشته است.
تیم طراحی و توسعه به همراه تیم تضمین کیفیت شرکت، علاوه بر نگاه خلاقانه به طراحی محصول، کیفیت و قابلیت اطمینان محصول را در دستور کار خود دارد و با تسلط بر استانداردهای حوزه محصول و فرایند، محصولی کاربردی، زیبا و با طول عمر بالا تولید می نماید. احترام به مشتری در محق بودن در بهره بردن از محصولی کارا و ارزان ما را بر آن داشته است که به منظور کاهش قیمت های تمام شده و استفاده از دانش های روز دنیا و با توجه به نیازمندی های حال حاضر کشور، با شرکت های هم صنف دنیا وارد مراوده شویم و اکنون جزو معدود شرکت هایی باشیم که فرایند طراحی و کنترل محصول آن در آزمایشگاه های عظیم و معتبر خارج از کشور انجام شود.
شرکت فرا هوشمند سازان رایمند، اولین تولید کننده کلیدهای لمسی در ایران است که هوشمندی و درک از محیط توسط این کلید از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. طراحی و فناوری به کار رفته در این کلیدها به گونه ای است که از ضخامت 32 میلی متری و از روی سطوح شیشه، پلکسی، کاشی، سرامیک، سنگ، چوب، و ... کار می کند.
منحصر به فرد بودن طراحی و فرایند تولید این کلیدها،  که آن را در زمره فناوری های با تکنولوژی بالا قرار داده است ما را بر آن داشته است علاوه بر استفاده از منابع آزمایشگاهی خارجی، اهداف خدمات پس از فروش را با تهیه و تأمین قطعات اصل محصولات در دستور کار خود داشته باشیم.
ما بر آنیم محصولی شایسته و همتای بی نامی ارزش های مشتریانمان ارائه نماییم و در این راه تحمیل هزینه های سنگین طراحی و توسعه را سرمایه گذاری ارزشمند به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریانمان و همچنین جلب نظر و رضایت آنها می دانیم.
شرکت فرا هوشمند سازان رایمند اکنون با داشتن دفتر طراحی و توسعه در چند نقطه دنیا علاوه بر طراحی و توسعه محصول های خاص لمسی، امیدوار است با توجه به صاحب نظر بودن در حوزه محصولات لمسی، تأمین کننده ای شایسته نیز باشد و در این راه به مدد سازمان هایی که نیازمند طراحی هایی با شرایط و کارکردهای ویژه دارند بیاید.

 
Back to content | Back to main menu